PROSAT Racibórz

PROSAT

Jednym z głównych dystrybutorów urządzeń typu Laddomat jest firma PROSAT. Działalność gospodarczą przedsiębiorstwo prowadzi już od 1984 roku. Działalność firmy w Internecie to przede wszystkim portal www.kotly.com sprzedający kotły centralnego ogrzewania z dowozem gratis na terenie całej Polski.

Firma PROSAT jest dystrybutorem pieców centralnego ogrzewania firm PER-EKO, Termo-Tech, Ogniwo, DEFRO, Viadrus, Camino, Dakon, Stalmark, Klimosz, Galmet, Kostrzewa, Moderator, Eko-Vimar Orlański (teraz cranpkovo) oraz Atmos, a także hurtownią grzejników centralnego ogrzewania KORAD i Regulus.

PROSAT jest niekwestionowanym ekspertem i przodownikiem w dziedzinie techniki grzewczej.

PROSAT dostarczy wszystko co potrzebne do wykonania nowoczesnej instalacji centralnego ogrzewania przy budowie lub remoncie.

Firma zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego, posiada trzy punkty sprzedaży wyspecjalizowane w technice grzewczej: w Raciborzu, w Krzyżanowicach (woj. śląskie) oraz w Kietrzu (woj. opolskie). Więcej informacji na temat firmy PROSAT znajduje się w zakładce "Kontakt".

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyc je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej »